Skip to content

Interstellar @ IMAX

InterstellarHorká novinka od Nolana. Spáčilová ohodnotila na 65, což je vlastně dobré skóre. Fuka zatim nehodnotil, IMDB nesmyslně 9.5, ale to jsou prostě geekové. Rotten Tomatoes 73%, což se blíží Spáčilce (soap opera tedy?).

60 minut filmu (ze 169) je v IMAX formátu, takže bych to nejlépe viděl na Floru, protože IMAX, a protože třeba Gravity bylo na velkém plátně super. Cena samozřejmě pro horních 10000 za libových 189 + 5Kč.

Výhodný čas je tak těch 1930 a viděl bych to na dopravu vozem, vzhledem k tomu, že Kbely je vzdálená destinace. Příští týden? Úterý, středa … čtvrtek ne, protože to jdem na džezzz, swing nebo co. Kultura.

 

Published inakce

34 komentářů

 1. dojc dojc

  Jak jako třeba středa? To máš přece volejbal. 😡

 2. eso eso

  To mam no, tak pak zbejva utery … ja nemam problem. Nemam sluzbu 😛

 3. twe, tohle je nejaky začarovany post, kdyz sem přijdu poprvé, tak ho vidím, přidám post do vzkazovníku, ale pak už na hlavní stránce není. 2x refresh a zase se zjeví … není to nejaky reklamni trik na navození atmosféry z děje filmu ? BTW, asi bych šel, ale … ALE, nesmí vám vadi, že bude vedle na sedačce řvát miminko 😆

 4. eso eso

  169 minut s miminem? jinak carovat neumim, asi mas mzitky zkojeni 😀

 5. tyvole, to nevydrží ani můj močák 😆 … spíš asi ne, každopádně to rozsknu nejdřív v sobotu ( sem na školení mimo matičku prahu )

 6. eso eso

  skolis se na otce? neco neklape? bude tam tleskac? 😯

 7. v pátek jsem byl na školení mimo prahu, ale bych zašel, bude někdo šéfovat lístky? ( mám službu, takže ideálně někdy od osmi navečír )

 8. eso eso

  tak chtel jit hlavne pinda, kterej je nezvestnej 😉 no a davaj 1930 a 2230 a to je uz pozde na 3 hod film, listky klidne objednam, to je ok

 9. takže pin to vyhrotí a pak se k tomu nemá ? 😈

 10. eso eso

  presne tak, ja na to muzu jit treba dnes … muzes do nej pichnout, kdyz tu sedi na kline (nebo obracene)? 😛

 11. tak zíta nemůžu, nedošlo mi, že ve stejný den bude doma Svatomartinská husička, takže jindy OK, ale zítra to nedávám

 12. eso eso

  tak bych to presunul na dalsi tyden … utery, 18?

 13. Sakra, 18.11. kupuju vilu(ne, jen se jdu kouknout) a pak hraju ligu, takze numuzu. Proc ne pondeli 17?

 14. eso eso

  no ja nevim, je svatek … budou tu vsichni?

 15. Kde jinde by byli? Je to tu samej fotr co nema penize aby nekam jezdil 😎

Comments are closed.