OMAN trip released

<%image(20101104-pinda.jpg|963|838|Pinďa byl u Ománského lazebníka)%>

Je to mu už dávno, kdy se tahlé stóóry stala, předtím nežli bída kupce z města vyhnala …. chtěl jsem tím jen říci, že jsem slavnostně dokončil střih fousaté dovolené v OMÁNu, a plánuji slavností premiéru na 31.12.2010 a to tam, kde zrovna budem (michalova chata?). Počítám že v tuto dobu u toho bude nejvíc lidí. Poté bude celovečerní film uvolněn i pro kritiky na internet. Možná bude i k mání omezená edice DVD nosičů s bonusovým materiálem 🙂 Takže si připravte popcorn a colu, bude se promítat.
Tím bych klidně otevřel diskuzi na téma silvestr. Já, jakožto služebně nejstarší budu mít přez silvestra službu, takže pít budu ve velmi omezené míře :-(.

45 komentářů na „OMAN trip released“

  1. Jak Michalova chata? Tam sme na Silvestra posledních pár let pořád. Vymyslete něco jinýho.

  2. heh, jojo, berte si priklad ze mne! polette do Seattlu! Ja priletim za vama 8)

  3. no, v tomto ohledu jsem se ptal Vojtecha, jestli by to nešlo zařídit u nej na horách … a prej se poptá. Jeho spolehlivost je tomto u nej pověstná 🙂

  4. no jo, naše chata už není, a ta markéty je v zimě nepoužitelná ….
    A petr nam do toho nebude zasahovat, kde bude silvestr, když tady nebude 😉

  5. ja uz sem si stah z rapidseru producentskou verzi a neni to nic moc. scenar vo hovne, kamera amaterska a hereckym vykonum se smal i muj kamarad ochotnik. na to jaka to mela bejt bomba a jak velkorysej byl rozpocet j eto bida.
    du si pustit neco se segalem

  6. Jelikož zatim na Silvestra nic jinýho nemáte, tak předběžně počítám teda s chalupou v Družci. Program nevymejšlim, utopence nedělám. Příjezd nejdřív 30. odjezd nejpozdějc 2. Upřesníme časem.

Komentáře jsou uzavřeny.