Messiho narozky – UPDATE

<%image(20120308-narozky.jpg|1022|687|battlefield / narozeniny)%>

Chtěl bych zase po delší době uspořádat nejakou kalenici, hraní her, prostě vypadnout z prahy. Chatu už nemám, takže po domluvě s wobloukem, navrhuji jet do měštanky v obci Vrcholtovice ( něktěří už zanjí ) pro keškaře: 49°35’57.010″N, 14°45’1.259″E, a zapít další rok. Zařídím soudek piva jakož to oslavenec a navrhovaný termín jsem musel pozměnit, neb v minulém jsou velikonce. Takže co říkáte na 13.-15.4. a na 14.4. bych naplánoval akci BATTLEFIELD live ( viz článek: http://nomadam.eu/2-hodiny-bojove-hry-bibattlefield-liveib—zruseno#more ) bez toho „zrušeno“. Pochopitelně vemte svoje drahé polovičky. Pokud pojedete, tak napište i jestli na Battlefield -> musím udělat rezervaci. Voucherů je deset á 200,- lze pak dokupit na místě á 440,- ( na dvě hodiny )

Battlefield: Dan, Natálka, Ája ,Verča , Pinda, Iva, Chlup, Woblouček, Jirka

BATTLEFILED ZAMLUVEN na 14.4. od 13:00 do 15:00, je potřeba tam být cca 30 min předem abychom byli zaškoleni a stihli se převlíknout. Nechal jsem skupinu otevřenou, že se k nám mohou přidat začátačníci, abychom nehráli jen v deseti – mají jedno hřiště a to poměrně veliký.

mapa: http://www.arealbarochov.cz/web/sutrs/kontakt

9 reakcí na „Messiho narozky – UPDATE“

  1. Co je ❓ ❗ Jako cenzura ❓ Tady ❓ Proč ❓ 😡 Měl sem k tomu komentář ze 7. 3., ale už tu neni 😮 😡 Takže nic nebude!

  2. tak tak, tamto jsem cely smazal a udělal nový post. Takže děkuji za přání a bytek byl neaktuelní 8)

  3. jedem dva, hraje jeden, přijedeme až v sobotu rovnou na střelnici

  4. tak jsem battlefield zamluvil, a dle infa jestli nevadi, když bude pršet, tak prej: "no ale to je ještě lepší" takže o počasí asi strach mít nemusíme :geek:

  5. takze nejedu, na vikend mam bohuzel uz work a diky tomu, ze je to pro Schade werks, tak je to dulezity 😯

Komentáře nejsou povoleny.