Rakousko 2009

<%image(20080915-zillertal.jpg|1024|768|)%>

Michal dává na vědomí, že má, konečně pro sebe a pro svoji zákonitou manželku, prachy na zimní dovolenou a ptá se, protože to bude zařizovat (umí bravurně šprechtit), na termín dovolené, pokoje (kdo s kym), příslušné sociální zařízení a kdo pojede. Dle jeho skvělého úsudku by bylo rozumné dát bábě v Rakousech zavčas vědět, abysme nemuseli krátit lyže tak jako minulý rok. Malá notička: jasná chyba Pinďi (vzájemná shoda, Pinďa samozřejmě bude oponovat).
Protože moje budoucnost je značně nejistá, tak navrhuju termín únor a dál. Michal navrhuje termín 14.02.09-20.02.09. Mesi se zeptá doma a Pinďa se podřídí, protože je junior.
Protože se, jaksezdá, jede v párech tak tímpádem sem vypárovanej. Takže co na mě zbude, tam se nacpu. Plakáty Bravo na protest nelepím!
Další dotaz směřuje na vlastní hajzlik. Tak to je snad jen pro ňáký cíti, ne? 😉
Tak se vyjádřete pod ártiklem, rychtig, ja!?

Edit: fotka vyměněna za aktuální, protože … pindy 😉

Update 7/10/08: Změna termínu protože bábrdle 1) 18.1.-27.1.2009 2) 1.2.-13.2.2009

Já a Michal sme pro druhý termín, tedy 7.2.-13.2.09

65 komentářů na „Rakousko 2009“

  1. presne tohle sem cekal a prvni nezklamal 😆 protoze asi jinou fotku tu nemam 🙄

  2. Takze, par novinek: prave sem dostal 400V z kondenzatoru z meho videa ktere sem se pokousel vskrisit….marne (minuta ticha za mrtvou technologii), dale: prihlasil sem se na zavody v lyzovani, ktery je v rakousich v lednu, takze unor mi zcela vyhovuje…….mam mrtvej prostrednicek…klika ze umim psat pouze dvema prsty ➡ :army-hmm:

  3. tam zavodej jen samy holky nebo co to jako je? 😀 prej 400V … a nebylo to jeste navic aspon 5A? 😛 8) jo a k cemu video? nejaky obstarozni pecko? (minutu za konec debilnich dotazu) 😉

  4. Takže mám zamluvit 2x dvoulůžák se sprchou a hajzlíkem, snídaní a večeří + 2 spartakiádní lehátka v lyžárně pro Petra s Ondřejem?

  5. tleskac ne, jede se sibikem do luhacovic .. ale ty, jako starej svudnik, bys nakou moh pindovi dohodit, co, ne? 8)

  6. Ja už jednu pinďovi dohodil, ale zajimalo by me, kde je ta "obřačka" co na pina čeká v ČSOB :cyclop:

  7. Nic neni ztraceno. Kdo chce na hory sehnat nejakou "sexy rostenku", tak tady je zarucenej navod jak na to. Tak smele do toho. Psala to holka, takže to musi bejt pravda. 😀 http://veverkova.blog.idnes

Komentáře jsou uzavřeny.